Jak udowodnić w sądzie zdradę?

Jak udowodnić w sądzie zdradę?

Coraz więcej osób wybiera zdradę partnera jako najlepsze rozwiązanie, które pozwoli się uwolnić od niechcianego małżeństwa. Często potrzebne są do tego niezbite dowody, które koniecznie trzeba przedstawić w sprawie rozwodowej. Komu najlepiej zlecić zebranie materiału obciążającego partnera?

Kiedy zaczynamy podejrzewać, że nasz partner dopuścił się zdrady, opieramy się często jedynie na domysłach i drobiazgach, które sygnalizują, że dzieje się coś niepokojącego. Nie warto jednak zwlekać i być oszukiwanym, być może przez długi czas. W takich i podobnych sytuacjach warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy świadczą usługi detektywistyczne.


Na czym polega praca detektywa?

Przede wszystkim kluczowym zadaniem będzie znalezienie dowodów na zdradę partnera, które będą niezbędne np. podczas rozwodu i orzeczeniu o winie niewiernego małżonka. Dowodami mogą być zdjęcia, zeznania świadków, wszelkiego rodzaju nagrania. Aby potwierdzić niewierność małżonka lub przekonać się, czy osoba, z którą chcemy związać się na stałe, jest skłonna do zdrady, możemy również zatrudnić tzw. testerów wierności. Tester wierności jest to specjalnie wynajęta osoba, która według szczegółowych wytycznych sprawdzi, czy nasz partner jest podatny np. na flirt czy choćby pocałunek. Zlecenia takie są indywidualne i tylko od nas i naszych oczekiwań zależy, co ma udowodnić tester wierności.


Do czego potrzebne są dowody zdrady?

Wiarygodne dowody zdrady przydają się w wielu sytuacjach. Najczęściej wykorzystywane są w rozprawach sądowych, służą wówczas za podstawę orzekania o winie. Niepodważalne dowody zdrady do spraw rozwodowych zgromadzi detektyw CBS Detektywistyka z Warszawy. Usługi świadczone są w sposób wysoce etyczny, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Firma gwarantuje pełną dyskrecję, anonimowość oraz szybkie zrealizowanie powierzonego zlecenia. Pracownicy firmy to grupa licencjonowanych detektywów, byłych funkcjonariuszy CBŚ Komendy Głównej Policji.

Zdrady i rozwody to w dzisiejszych czasach coraz częstsze zjawisko. Zdradzają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeśli podejrzewamy małżonka o niewierność, lepiej będzie przekonać się, czy nasze domysły istotnie pokrywają się z rzeczywistością, niż żyć w nieświadomości i doświadczać dotkliwej rozterki. Detektywi, testerzy wierności to osoby, które w sposób profesjonalny, dostarczając niezbitych dowodów na wierność lub niewierność partnera, pomogą nam tym samym podjąć decyzję, czy warto trwać w związku, czy nie.

Sprawy rozwodowe same w sobie są bardzo stresujące i nieprzyjemne. Nie przyczyniajmy sobie dodatkowych nerwów i nie wdawajmy się w przepychanki na sali sądowej, aby udowodnić winę niewiernemu małżonkowi. Biuro detektywistyczne dostarczy nam niezbitych dowodów, a my bez zbędnego stresu przebrniemy przez trudności rozprawy sądowej i wygramy ją.